תיקון סדקים ושברים

השיטה:

שיטת התיקון של METALOCK מקובלת בכל העולם והינה שיטה הנדסית מדוייקת, אשר באמצעותה מוחדרים מחברים מיוחדים (LOCKS ) לתוך החלק , הגורמים להחזרת החוזק המכני לחלק ומניעת התפשטות הסדק/שבר, והסדק עצמו נאטם באמצעות החדרת ברגים מיוחדים בחפיפה אחד לשני.

פעולות:

  • לצורך גילוי הסדקים וכן לצורך בדיקת התיקון, אנו מבצעים בדיקות מגנטיות, בדיקת צבע חודר ובדיקת לחץ.
  • תיקוני “מטלוק” עמידים עד ללחץ של 25 אטמוספרות.
  • שיטת התיקון מקובלת על חברות הביטוח והתקינה המובילות בעולם.

תיקון האוזינג של גיר:

בית תמסורת חלזונית שבורה:

בית תמסורת חלזונית לאחר תיקון "מטלוק":

תיקון סדקים ושברים

במהלך הזמן, כשמכשירים מסוגים שונים, עובדים, הם חשופים למצב בו, בתוך המערכת פנימה יופיעו סדקים ושברים. אלה ישפיעו על המערכת וימנעו ממנה לעבוד בצורה נכונה. זו הסיבה שעלינו להיות מודעים לכך ולהכיר בתהליך של תיקון סדקים ושברים.

הליך תיקון שברים בגוף יציקה או סדקים במכונות ומנועים, נועד לתקן נזקים שעלולים להשפיע בטווח הקצר ובטווח הארוך על המערכת. באמצעות תיקון זה ניתן לשמור לאורך זמן על העמידות של המכונות והמכשירים. ככל שנדע לתקן בזמן את הסדקים והשברים, כך הם יחזיקו יותר מעמד.

ישנן שיטות טובות לתיקון שברים בגופי יציקה, אחת השיטות הנפוצות היא השיטה הקרה. שיטה בה מתמחה לדוגמא, חברת מטלוק ישראל בע”מ. שיטה זו, הינה שיטה של חיבור מכני, של חלקים פגועים, כך שהיא מחזירה לכדי פעולה את כל התכונות המכאניות של אותם חלקים שנסדקו ונשברו. שיטה זו נחשבת נפוצה לא רק בישראל כמובן, אלא בקרב חברות רבות בעולם. חברות רבות אלו בחרו בשיטה הקרה, במקום בשיטות אחרות ומוכרות, דוגמא שיטת הריתוך, מאחר ובשיטה זו לא נגרמת שום בעיה למכונה ולחלקים המתוקנים. כמו כן, אותו חלק לא עובר שום תהליך של שינוי, שיכול בטווח קצר או ארוך, לגרום נזק למערכת כולה.

תיקוני שברים בגופי יציקה, באמצעות השיטה הקרה, נחשבת לשיטה הנדסית במהלכה מחברים את החלקים, יחד עם מחברים שונים, שגורמים לכך שאותו חלק יחזור לתפקודו הרגיל, הן בחוזקו והן ביכולותיו. תהליך זה, מתבצע בשני שלבים, בשלב השני, מתבצע הליך של עיבוד שבבי, שמחזיר את החלק למצבו המקורי.

לשם תיקון סדקים ושברים, יש צורך במספר דברים, ראשית, יש צורך במכונות ומכשירים שיאפשרו לבצע את ההליך בצורה טובה ומדויקת ללא פגיעה באותם חלקים שעוברים את תהליך התיקון. שנית, יש צורך בכוח עבודה מנוסה ומקצועי, שיודע כיצד לבצע את העבודה בצורה נכונה. אותו כוח עבודה עובר הכשרה בתיקון הסדקים והשברים וכן במכונות הנדרשות לשם כך. רק כוח עבודה מקצועי ובעל ידע בתחום, ידע לבצע את הליך העבודה כנדרש.

לסיום, אם אתם זקוקים להליך של תיקון סדקים ושברים בגופי יציקה, מכונות, מכשירים ועוד, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות של חברת מטלוק. חברה מקצועית ומובילה, אשר מנוסה בעבודה זאת. צוות החברה ישמח להעמיד לרשותכם את ניסיונו הרב ולהציע לכם לטפל בכל בעיה שמתגלה, במכשור המקצועי והאיכותי שעומד לרשות החברה.