יציקת מיסבי מתכת לבנה

  • אנו מבצעים יציקת מתכת לבנה במיסבי החלקה בתהליך מבוקר, בידע ובציוד של חב’ HOYT האנגלית.
  • היציקה מבוצעת בחומרים חדשים בלבד מתוצרת HOYT, ותוך כדי בקרת טמפ’ מדוייקת וטכניקה מיוחדת הנותנת חיבור מקסימלי של היציקה לגוף המיסב, ומונעת היווצרות חרירים ובועות אויר

תהליך הלבנת המיסב והכנתו ליציקה:

המיסב לאחר היציקה:

לאחר ביצוע היציקה ועיבוד ראשוני, מבוצעת בדיקת התחברות ואחידות באמצעות ציוד בדיקה “אולטרה סונית”.

יציקת מיסבי מתכת לבנה

בשנים האחרונות תחום יציקות מתכות, ובפרט יציקת מיסבי מתכת לבנה, זוכה ליותר ויותר הכרה, בין היתר בזכות תהליך המחזור שחומרים שונים עוברים. זו הסיבה שמפעלים רבים עובדים עם חברות שמתנסות בעבודה של יציקת מיסבי מתכת מסוגים שונים.

אחת החברות שמתנסות בעבודה של יציקת מתכת לבנה במיסבי החלקה, היא חברת מטלוק, אשר מתבססת על עבודת יציקה במיסבי החלקה, הן ישנים והן חדשים, על פי תהליך של חברת HOYT האנגלית. החברה עובדה עם חומרים חדשים, בתהליך עבודה שנעשה על פי טכניקות מיוחדות שיוצרות חיבור אופטימאלי של היציקה לגוף המיסב, מה שמונע היווצרות של בועות אוויר וחורים שונים.

מלבד יציקת מיסבי מתכת לבנה, החברה מתנסה גם בתיקון יציקת ברזל וציפוי מתכות בהתזה וכן במגוון טכניקות ועבודות שונות, טכניקות אלה מסוגלות ליצור יציקות בגדלים ומשקלים שונים. מייד לאחר מכן, מבוצעת בדיקה ייחודית של התחברות ואחידות, על ידי ציוד בדיקה מיוחד. זה מאפשר לוודא שאכן עבודת היציקה יצאה כמו שצריך.

בחלק הבא של התהליך, עובר המיסב תהליך עיבוד למידות הדרושות, כולל תעלות וחריצי שימון. כל זה מבוצע, כמובן על ידי אנשי מקצוע מובילים, שבוחנים את התהליך בכל עת ובכל שלב, במטרה להוציא מידיהם מוצר איכותי שיכול להתאים לתעשיות השונות אליהם הוא מכוון.

חשוב להבהיר, תהליך יצירת מיסבי מתכת לבנה, לא לוקח זמן רב, זאת בזכות שימוש בחומרים ובציוד מתקדם, שמאפשר לדעת בדיוק היכן נמצאים בכל שלב ושלב, מה המידות והצרכים ואילו תיקונים נדרשים. מאחר והעבודה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע, אזי התהליך מבוקר בכל עת, וניתן לבצע אותו באופן שיטתי מחד ומאידך על פס ייצור נרחב, שמאפשר להוציא מתוכו מיסבים רבים.

כפי שציינו בתחילת המאמר, אנחנו רואים בשנים האחרונות שימוש הולך וחוזר ביציקת מיסבי מתכת לבנה, באמצעות מתכות ממוחזרות, אלו מתכות שמגיעות מתעשיות שונות וכן משימוש ביתי. כמובן שרק המתכת ממוחזרת בעוד התהליך עצמו נעשה בחומרים חדשים לגמרי, ללא שימוש בחומרים ממוחזרים, על מנת שלא לפגוע בו.

לסיום, אנחנו מזמינים גם אתכם, ליהנות מהעבודה האיכותית של חברת מטלוק ישראל, החברה שמייבאת שיטות עבודה וטכניקות מתקדמות מהחברות המובילות בתחומן בחו”ל. לחברה צוות מקצועי שיעמוד לרשותכם בכל עת, ישמח להשיב לכם על כל שאלה ולטפל בכל עניין. אתם מוזמנין לפנות לחברת מטלוק ישראל ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור יציקת מיסבי מתכת לבנה.