תיקוני שברים בגופי יציקה

תיקוני שברים בגופי יציקה – משימה למקצוענים

גופי יציקה רבים נעשים בשיטות מגוונות כאשר מיני גופי היציקה השונים מגיעים ברמות חוזק שונות, עשויים ממתכות וסגסוגות שונות, לעיתים נדרשים תיקוני שברים בגופי יציקה אלו , אלו הם שברים שעלולים לקרות בכמה מצבים: שבר בתהליך הייצור , שבר כתוצאה משחיקה או שבר כתוצאה משימוש לא נכון או שאינו תואם את יכולותיה של היציקה.

איך מתבצעים תיקוני שברים בגופי יציקה

תיקוני שברים בגופי יציקה זו ללא ספק משימה לא פשוטה, נדרש ניתוח מהיר ו”הכרת” סגסוגת היציקה עצמה, המידע הזה כמובן חשוב לצורך ביצוע התיקון לשבר אותו מבצעים לרוב בשיטה בה מתבצע הידוק והחדרת החומר או הברגים המיוחדים אותם מתיכים בשיטת סידור מיוחדת שמכסה את כל שטח השבר בצורה מושלמת ולטווח ארוך.

השלבים שבסופם מתבצע תיקון שבר בגופי יציקה נעשים תוך כדי איתור השבר, את העפולה הזו מבצעים בעזרת כלים מיוחדים למשימה זו כאשר בסוף התהליך מתבצע שלב לא פחות חשוב והוא בדיקה מקיפה שמאשרת שאותו גוף יציקה חזר לעמידותו הגבוהה בלחץ בו הוא נדרש לעמוד – הבדיקה הזו חשובה מאוד ויכולה להיעשות על ידי מומחים כיוון שגורל אותו גוף יציקה פשוט תלוי בה ובהמשך השימוש בו.

מטלוק ישראל מבצעת בהצלחה רבה שנים רבות תיקוני שברים בגופי יציקה , כחברה מובילה בתחום אנו יודעים שכל תיקון שבר ביציקה הוא בעל משמעות, הצלחת כל תיקון שבר ביציקה הוא כרטיס הביקור הכי טוב שלנו ואנו גאים בכך מאוד.

לסיום נספר לכם על עוד 2 יתרונות חשובים שאין להתעלם מהם בשום שלב, הראשון הוא שאנו מבצעים בדיקה יסודית לכל תיקון שבר שמתבצע , הבדיקה שלנו תעבור רק כאשר גוף היציקה יוכל לעמוד בעומס של 25 אטמוספירות !! והיתרון השני הוא שכל תיקון שבר בגופי יציקה מטעמנו עומד בדרישות של חברות הביטוח השונות ובתקן העולמי הנדרש !!

כל תיקון שבר בגופי יציקה אמור להחזיר את גוף היציקה לידי שימוש מלא, התיקון הבדיקות והשיטה שלו שגם נקראת “תפירה” שלנו עמידות, מאריכות את חיי גוף היציקה מתוקף היותם בדוקות, עומדות בתקן ומתוך כוונה להחזיר לשימוש במהירות כל יציקה בה נמצא שבר באמצעות ביצוע תיקון.