תיקוני סדקים בגופי יציקה

תיקון סדקים בגופי יציקה – התיקון שכבר לא חוששים ממנו

גופי יציקה עשויים בצורה כזו שעיצובם נעשה מראש בצורה מותאמת לייעודם, תיקוני סדקים בגופי יציקה כתוצאה מסדקים בגוף היציקה יכולים להיעשות בכמה שיטות ברמות יעילות שונות.

שיטת האיחוי שכל מטרה בתהליך תיקון סדקים בגופי יציקה הוא ליצור את האטימה והתיקון הטוב ביותר בגופי היציקה, בשיטה ייחודית זו למעשה נעשית “תפירה” המאחדת מחדש את חלקי הסדק בגוף היציקה באמצעות נעילה והחדרת ברגים כחלק מיצירת חוזקו של החומר מחדש .

מניעת התפשטות סדקים בתוך גופי יציקה חשובה מאוד כדרך למניעת נזקים, מניעה זו הדרך הטובה ביותר לטיפול בכל נזק ועצירת נזק נוסף הופכת חשובה יותר במיוחד כאשר בכל הקשור לגופי יציקה אלו הם גופים ייחודיים מאוד וכל מניעת התפשטות נזק בתוך גופי יציקה היא צורך בסיסי תפעולי .

איך בכלל מתבצע תיקון סדק בגופי יציקה

ישנם כלים מיוחדים לטיפול או תיקון סדק בגופי יציקה, מקצועיות, הכרת החומר ואבחון הסדק חיונית מאוד לצורך החלטה על סוג התיקון, גופי יציקה אינם מגיעים כולם בגודל זהה או בעובי זהה ובדיוק בגלל השוני בין גופי היציקה השונים הטיפול בכל סדק נעשה בצורה מותאמת לגוף היציקה , תוך התייחסות לגודל גוף היציקה, עובי החומר ממנו הוא עשוי , גודל הסדק, רמת המהירות בה מתפשט הסדק ומיקום הסדק – כל אלו יוצרים תמונת מצב ממנה ניתן לקבוע את סוג התיקון המתבקש.

מטלוק מתמחה בטיפול בבעיות מורכבות כמו תיקון סדקים בגופי יציקה, הניסיון והידע שלנו בתחום מקנה לנו את היכולת לטפל בסוגי תקלות סדקים באמצעות ציוד מתאים ומותאם לתקלה , ההחלטות שלנו מבוססות אבחון מקצועי מתוך הסתכלות ולקיחת החלטות תיקון בהתאם למצב ומתוך ידיעה שתיקון הסדק בצורה הטובה ביותר ומתוך הבנה נוספת למנוע שינוי לא מתבקש שעלול לגרום לפעילות לא תקינה או כזו שתשנה את הפעילות השונה ואף לגרום לנזק – אנו נמנעים מכך תמיד .

אנו כמקצוענים מבצעים את כל התהליך של טיפול בכל סדק לפי סדר תהליכים מסודר- כזה שמבטיח לנו את ביצוע העבודה והמשימה על הצד הטוב ביותר- לא מתפשרים ומשתמשים גם בחומרים האיכותיים ביותר כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.