תיקון צנרת

מחפשים פתרון לטיפול בצנרת תעשייתית או של הרשות המקומית?

פרופילים וקונסטרוקציות עומדים בפני שחיקה רבה כאשר הם מחוברים לתשתיות תעשייתיות או תשתיות של רשות מקומית. כאשר מדובר על צנרת הזקוקה לתיקון, ניתן למצוא דרכים מתקדמות לתיקון צנרת ללא צורך בהחלפתה ובדרך זו לחסוך תהליך תיקון צנרת מורכב וארוך. עם שיפור הטכנולוגיה הקיימת היום, ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות לטיפול בצנרת בכל נקודה. התיקון מתבצע באמצעות ציפויי מגן איכותיים העשויים מחומרי גלם שונים כגון אבץ ואלומיניום וניתן להתאים אותם על פי סוג החומר ממנו עשוי הצינור הנדרש לתיקון. לעובי הצינור יש משקל משמעותי בבחירת מבנה הציפוי ועל פיו ניתן יהיה לבחור גם את צורת ההתחברות הנדרשת לאיזור הנדרש לתיקון.

בדיקות לחץ ובדיקות חדירת צבע לצינורות

במידה והתגלו בצינור הנמצא באחריות שלכם, ניתן לבצע בדיקה על מנת להבין את מקור התקלה והמיקום שלה. הבדיקות הנפוצות ביותר לצינורות תעשייתיים הן בדיקות לחץ ובדיקות חדירה של צבע. לצורך גילוי התקלה והסדקים בצינור, ניתן לבצע מספר בדיקות באמצעות מכשור מתקדם ומקצועי. בדיקות מגנטיות, בדיקות לחץ ובדיקות של צבע חודר יכולים לספק לכם אינדיקציה מיידית לבעיה הקיימת בצינור ולאיזור בו נדרש לבצע תיקון. בדיקות האבחון יכולות למנוע תקלות עתידיות בצינור ולחשוף בעיות נוספות בצינור אשר לא ניתן לזהות ללא ציוד או עין מקצועית. כאשר מדובר על צינורות ענק תעשייתיים, חשוב לבצע כל תפעול תקלה בזמן ולא להזניח את הטיפול בצינור.

תיקון סדקים ושברים בצנרת תעשייתית

אחת משיטות התיקון הפופולריות ביותר כיום לטיפול בתקלות בצנרת, היא שיטת התיקון MetaLock אשר משתמשת בטכניקה הנדסית מדוייקת במיוחד להחדרה של מחברים אל תוך הצנרת במטרה לשמור עליה תקינה. המחברים המיוחדים הללו הנקראים גם Locks, מונעים בעיות עתידיות בצינור ויכולים אף למנוע שברים וקריסה של הצינור בתהליכי בלאי ממושכים. אטימה של חורים בסדקים בשיטת ה- MetaLock נהוגה כיום בעולם ונחשבת לשיטה המתקדמת ביותר היום למניעת סדקים ושברים בצינורות תעשייתיים.

תיקון צנרת דרך חברה מקצועית

להזמנת שירות לתיקון צנרת, צרו קשר עם חברת מטלוק ישראל בע”מ והצטרפו למאות החברות והמפעלים המשתמשים בשירותי החברה באופן שוטף כל השנה. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-63 שנה ונחשבת לאחת החברות הותיקות בישראל בטיפול בצנרת תעשייתית.