תיקון בית גיר

צריכים תיקון מקצועי של בית גיר? אתם במקום הנכון!

יחידות תמסורת הפועלות במנועים, רכבים וציוד הנדסי כבד נדרשות לתחזוקה שוטפת על מנת לספק תפקוד מקסימלי לפעולות מכניות שונות. תיקון בית גיר של מערכות חשמליות ומכניות הוא נדרש על מנת לבצע את מירב הפעולות התעשייתיות הנדרשות היום בתחומים רבים כמו תחומי ייצור המזון, תעשיית הכימיה ותעשיית התרופות. הגיר חייב לעמוד בתקנות מחמירות במיוחד ויש צורך בתחזוקה שוטפת שלו לאורך כל השנה. ישנם סוגים שונים של תיבות תמסורת כמו תמסורת חלזונית, תמסורת ישרה ותמסורת זוויתית. אם התמסורת היא בעלת יחס תמסורת המשתנה בפעולה המכנית, זוהי תמסורת גיר המשמשת למגוון רחב של מכונות תעשייתיות.

תיקון ושיפוץ ממסרות אוטומטיות

תקלות בממסורת אוטומטיות יכולות לנבוע מכשל מכני או מבעייה בממיר מומנט. חלקי החילוף יכולים לספק פתרון מהיר ויעיל כאשר ישנה אפשרות גם לשפץ את הממסרת שלכם ולמנוע הזמנה יקרה של ממסרת חדשה. שיפוץ בית הגיר במקרה זה, יחסוך לכם בהוצאה על בית גיר חדש, כאשר תהליך השיפוץ של בית הגיר מתבצע במפעל מקצועי בצפון הארץ הכולל צוות מיומן ומנוסה בטיפול בתקלות הקשורות למערכות מכניות מתקדמות.

טיפול בגירים למסועים אוטומטיים ובמות הרמה

בית גיר משמש גם למסועים אוטומטיים ובמות הרמה, הפועלים לעיתים רבות בצורה אינטנסיבית לצרכים השונים של התעשייה. תחזוקה נכונה של במות הרמה ומסועים, היא קריטית לשמירה על תפקוד המפעל שלכם ועל האפשרות לשמור על מכונות המפעל תקינות לטווח הארוך. כחלק מתהליך התיקון של בית הגיר, ניתן לבצע תיקון של חלקי חילוף ספציפיים על מנת להחזיר את המכונות שלכם לתפקוד מלא. התיקון של חלקי חילוף יכול להתבצע באמצעות התזה של חומרי גלם חזקים המשלבת תהליך של עיבוד שבבי של החומר על מנת להחזיר את החלק הפגום למבנה המקורי שלו בתהליך מהיר ויעיל במיוחד.

חברה מקצועית ומובילה לתיקון בית גיר

להזמנת שירות מקצועי לתיקון בית גיר למכונות תעשייתיות, צרו קשר עכשיו עם צוות חברת מטלוק ישראל בע”מ והזמינו את צוות החברה להגיע אליכם כבר השבוע. החברה מספקת לכם שירות תיקונים יעיל ומקצועי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע עם אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום.