שסתומי פריקה

צריכים איש מקצוע לתפעול בעיה בשסתומי פריקה?

שסתומי פריקה הם שסתומי ביטחון לנוזלים המשמשים לבטיחות בתפעול של מכונות וציוד תעשייתי. השסתום מאפשר לבצע בקרה יעילה ללחץ הנמצא בתוך המערכת, כאשר לחץ מוגבל יכול לייצר בעיה בפעולות המכונה ואף ביצירת פיצוץ או שריפה עקב לחץ גבוה במערכות מכניות. את הלחץ ששסתום הפריקה משחרר, ניתן לקבוע מראש ובדרך זו לתפעל את המכונות התעשייתיות שלכם בצורה נכונה ועל פי כל תקנות הבטיחות הנדרשות. כאשר מדובר על שסתומי הפריקה של דוד קיטור, התחזוקה שלהם היא קריטית לשמירה על בטיחות העובדים שלכם במפעל. בנוסף לכך, דוד הקיטור צריך לעבור בדיקה תקופתית של משרד העבודה ולכן ישנה חשיבות רבה לתחזוקת השסתומים על מנת שיעברו את הבדיקה התקופתית.

החלפת שסתום פריקה בדוד קיטור תעשייתי

כאשר מתגלה בעיה בשסתום הפריקה או בכיול שלו ללחץ הנדרש למכונה שלכם, חשוב לבצע בדיקה של השסתום ולהחליף אותו במקרה הצורך. במקרים הללו מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון של שסתומים תעשייתיים לפריקה. כאשר המערכת פועלת על גז בלחצים גבוהים, חשוב ששסתום הפריקה יהיה תקין ומותקן באוויר פתוח. במקרים מסויימים, יהיה צורך בהתקנה של שסתומים דיפרנציאליים על מנת שמערכות תעשייתיות יפעלו באופן תקין. את הבחירה בסוג שסתום הפריקה יש להשאיר לאיש המקצוע אשר יגיע אליכם לתפעול המכונה התקולה שלכם. דודי הקיטור התעשייתיים פועלים עם שסתומי הפריקה לשחרור הלחץ הנדרש מהקיטור והם נדרשים לבדיקה כאשר יש מתגלה תקלה בדוד הקיטור שלכם.

בדיקת שסתומים תקופתית בדודי קיטור

אם אתם מחזיקים בדוד קיטור והבדיקה התקופתית של משרד העבודה מתקרבת, חשוב לבצע בדיקה של שסתומי הפריקה של הקיטור על מנת לוודא את תקינותם המלאה. באמצעות אנשי מקצוע מנוסים בתחום, תוכלו לבצע את הבדיקה המקדימה ולהכין את דוד הקיטור שלכם לביקורת התקופתית הנדרשת על פי החוק. הבדיקה מתבצעת באמצעות ציוד מתקדם וחדיש המאפשר קבלת אינדיקציה לתקלות נוספות הנמצאות בדוד הקיטור שלכם.

חברה מקצועית לטיפול בשסתומי פריקה

לתפעול תקלות והחלפה של שסתומי פריקה במכונות התעשייתיות שלכם, צרו קשר עכשיו דרך האתר עם חברת מטלוק ישראל בע”מ ותוכלו לשמור על תחזוקת המכונות התעשייתיות שלכם בצורה מקצועית ולאורך זמן.