קווי לחץ

זיהיתם דליפה של חומרים במערכת ייצור? זקוקים לפתרון מידי?

אם אתם מנהלים מפעל הפועל 24 שעות ביממה או חלק משעות היום וזיהיתם דליפה בקווים חיים במערכות הייצור שלכם, יש לכם אפשרות לקבל שירות מהיר ומקצועי לטיפולי בקווי לחץ מבלי להשבית את העבודה השוטפת במפעל. מפעלי תעשייה המתמודדים עם דליפות במערכות ייצור זקוקים לפתרון מידי על מנת למנוע הפסד כלכלי עקב הדליפה ולמנוע את הסיכון שהחומרים שיוצאים מהמערכות של המפעל יזהמו את הסביבה. בנוסף לכך, דליפות במערכות ייצור יכולות להביא להשבתה של כל קו הייצור וכאשר מדובר על מפעל הפועל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, זו יכולה להיות פגיעה כלכלית משמעותית. אז איך מטפלים בקווי ייצור ואיך התהליך מתבצע? כל הפרטים בהמשך המאמר.

בדיקות לזיהוי דליפות למערכות ייצור

דליפות במערכות ייצור בדרך כלל קשה לזהות ללא בדיקה של אנשי מקצוע. זו הסיבה שרוב מפעלי התעשייה מזמינים אנשי מקצוע מיומנים בתחום על מנת שיעברו על כל קו הייצור. ניתן לשלב גם מצלמות תרמיות על מנת לזהות דליפות בהתאם לסוג חומר הגלם המוזרם בתוך הצנרת. לאחר בדיקת האבחון אתם תקבלו דו”ח מפורט על הפריצות שיש במערכת הייצור שלכם ותוכלו לקבל מספר אופציות לביצוע התיקון. 2 האופציות העיקריות לטיפול בפריצות במערכות ייצור הן איטום לאחר עצירת קו הייצור או איטום ללא עצירת קו הייצור. תהליך העבודה של כל אופציה הוא שונה ואם אתם לא מעוניינים לעצור את המשך הייצור שלכם, תוכלו לבחור באופציה השניה.

איך אוטמים פריצות בקווי ייצור?

אטימה בקווי לחץ מתבצעת באמצעות מספר אלמנטים מכניים כמו מחליפי חום, שסתומים ומכפשים (Glands). צורת האטימה תהיה מותאמת במדויק למערכת שלכם ולחומר הדולף, כאשר החומר הדולף יכול להיות מגוון כמו דלק, מים, חומרים כימיים או גזים. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מתמחים בטיפול בפריצות במפעלי תעשייה ומספקים שירות מקצועי ואמין לבדיקות אבחון לקווי ייצור. אנחנו פועלים בתחום כבר למעלה מ-6 עשורים ברציפות והחברה שלנו נחשבת לאחת החלוצות בתחום בישראל.

איטום קווי לחץ במפעלי תעשייה

לקבלת פרטים נוספים על טיפול בקווי לחץ במפעלי תעשייה, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לקווי הייצור שלכם. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ נשמח להגיע למפעל שלכם עם הצוות המיומן והמנוסה שלנו ולבצע בדיקה ותיקון לכל סוגי קווי הייצור שלכם.