ציפוי מגן

כל מפעל תעשייתי זקוק לציפוי מגן על מנת לשמור על תהליכי הייצור לאורך זמן. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מספקים לכם את הציפויים האיכותיים ביותר לכל החלקים, המיכלים והמכונות הנמצאות במפעל שלכם. הצוות המקצועי שלנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ יבצע עבורכם תכנון יסודי לגבי כל סוגי הציפויים הנדרשים לכם על מנת לשמור על הציוד במפעל בטווח הארוך ולמנוע בלאי מהיר שעלול לפגוע באיכות הייצור או בתהליכי הייצור באופן שוטף.

התזת חומרי ייצור עם הציוד המתקדם בעולם!

בכל קו ייצור תעשייתי, ישנה שחיקה של חומרי הגלם המשמשים את המפעל. אחד האביזרים המשמשים את רוב המכונות במפעלי תעשייה בישראל הוא הצינור המוביל נוזלים או גזים. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מספקים שירות ברמה הגבוהה ביותר לציפויי מגן צינורות מפני שחיקה וקורוזיה. אנחנו מייבאים את ציפויי מגן צינורות מהחברות הגדולות בעולם ומבצעים את עבודת הציפוי בהתזה חמה או קרה על פי הצורך.

איך שומרים על מיכלים במפעל לאורך זמן?

במיכלים המשמשים לאחסנת חומרים במפעל יכולה להופיע שחיקה ובלאי עם השנים. הדרך הטובה ביותר לשמור על המיכלים שלכם מפני שחיקה וקורוזיה, היא באמצעות ציפויי מגן על מיכלים עם חומרי הציפוי החזקים והיציבים ביותר הקיימים היום. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מספקים לכם ציפויי מגן על מיכלים באיכות הגבוהה ביותר עם ציפויי מגן אבץ, אלומיניום ופלזמה הנחשבים לאמינים ובטוחים.

חומרי הציפוי הטובים ביותר שעולם הכימיה יכול להציע!

עולם חומרי הציפויים הוא עולם דינמי המביא איתו שיטות ציפוי חומרים מתקדמות. השילוב בין תהליכים כימיים לביצוע צביעה ואיטום מאפשר לכל מפעל לייעל את עבודת קו הייצור בכל תחומי הייצור הקיימים. חברת מטלוק ישראל בע”מ מספקת ציפויי מגן קונסטרוקציות, מיכלים וצינורות למאות בתי עסק ומפעלי תעשייה בכל רחבי הארץ. צוות העובדים שלנו יכול לספק לכם ציפויי מגן קונסטרוקציות במפעל שלכם או לבצע את הציפויים במפעל שלנו ולספק לכם את המחיר המשתלם ביותר לציפויים איכותיים.

מה המחירים לציפויים למפעלי תעשייה?

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת לביצוע ציפוי למכונות ולחלקים במפעל התעשייתי שלכם, מומלץ לכם לפנות אלינו כבר עכשיו. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ נספק לכם את המחיר הטוב ביותר לשירות ציפויי מגן פרופילים, קונסטרוקציות, מיכלים וצינורות עם הצוות המנוסה והמקצועי שלנו. צרו איתנו קשר דרך האתר לקבלת מחיר לציפויי מגן פרופילים ומתכות לכל תחומי הייצור שלכם במפעל.

חברת מטלוק ישראל בע”מ מציעה ציפוי מגן למפעלים!

ליצירת קשר עם הצוות שלנו לציפוי מגן למפעלים, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר, או מלאו את פרטי העסק שלכם בטופס הרישום המופיע בדף.