ציפוי כרום אוקסיד

צריכים חומר מיגון למתכת? יש לנו פתרון בשבילכם!

בכדי לשמור על מתקן או אלמנט ממתכת לאורך זמן, ניתן לצפות אותו באמצעות ציפוי כרום אוקסיד. זוהי חומצה עם חומרים מחמצנים חזקים במיוחד. ברגע שכרום נחשף לחמצן הוא מתחמצן במהירות ויוצר שכבת כרום המגנה על המתכת. זוהי שיטת ציפוי מתקדמת ביותר המאפשרת לשמור על מכונות תעשייתיות, מנועים וצינורות בכל הגדלים והסוגים. הציפוי מתבצע באמצעות התזה של שכבה דקה על גבי המתכת וניתן ליישם את השכבה גם בצורה דקורטיבית אשר תספק גם מענה אסתטי לאותו מתקן הנדרש לציפוי.

שמירה על מכונות לאורך זמן

שימוש בציפויים לתחזוקת מכונות וחלקי מתכת נעשה כבר שנים רבות, אבל הטכנולוגיה משתפרת בכל שנה. היום אפשר לבצע את ההתזה של החומר במצב צבירה פלזמה. מצב צבירה זה מאפשר לחומר להידבק מהר וטוב יותר לחומר המתכת. שימוש בהתזה של חומר במצב צבירה פלזמה נותן מענה למגוון רחב של חומרי מתכת, מתקנים ומכונות. ניתן באמצעות השיטה הזו גם לתקן סדקים ולצפות חומרים מתכתיים בשיטה הקרה (ללא ריתוך) ובדרך זו גם לשמור על המכונה או על שאר החלקים במתקן תקינים מבלי שיחשפו לריתוך בטמפרטורות גבוהות.

תיקון סדקים ושברים למתכות שונות

ציפוי כרום אוקסיד הוא אחד הציפויים המומלצים ביותר לחלקי מתכת. הוא מאפשר לתקן באופן מלא יציקות ברזל גם בצורות גיאומטריות מורכבות. בשילוב עם התזה בשיטת הפלזמה, זהו הפתרון היעיל ביותר לשמירה על חלקי מתכת, מכונות תעשייתיות ומתקנים העשויים יציקות ברזל. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מציעים לכם את שיא הטכנולוגיה של ציפויי המתכת, בשילוב עם עיבוד שבבי בטכנולוגיית CNC לצורך תיקון חלקי ברזל שבורים או שחוקים. עם הידע והטכנולוגיה שלנו, תוכלו לתקן כמעט כל מתקן או חלק ממתכת בתעשייה שלכם ולהחזיר את המתקן לתפקוד מלא בדרך מהירה ופשוטה.

שירותים מקצועיים לציפוי כרום אוקסיד

לקבלת הצעת מחיר לשירותי ציפוי כרום אוקסיד לסוגים שונים של מתכות, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ נשמח לספק לכם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה! עם מעל ל-60 שנות ניסיון בתחום ציפויי המתכת, החברה שלנו נחשבת לחוד החלוץ בתחום זה בישראל.