ציפוי וידיה

אילו חומרי גלם יכולים לשמור על טורבינות?

שחיקת המתכת של טורבינות מתרחשת בעיקר עקב חשיפה לתנאי מזג אוויר משתנים. קורוזיה יכולה להיגרם מחשיפה לאוויר מלוח וקילוף שכבת המגן יכולה להתרחש עקב קרני ה-UV המגיעים מהשמש. לעיתים יכולים להופיע גם סדקים בלהבי הטורבינה המופיעים גם כן עקב שחיקה וחשיפה לאוויר מלוח. באמצעות ציפוי וידיה ניתן לתקן סדקים ושברים בלהבי הטורבינה ולחדש את המיגון הקיים שיש ללהבים. הציפוי מיושם באמצעות התזה ונחשב לשיטה המתקדמת ביותר היום ליישום חומרי מיגון וחומרים אנטי קורוזיה.

טיפול מונע ללהבים של טורבינות

ניתן להשתמש בשיטת הציפוי לטורבינות כטיפול מתקן או כטיפול מונע. הטיפול המונע מיועד להתמודד עם תנאי מזג אוויר קשים ופעילות אינטנסיבית של הטורבינות. כאשר מדובר על טורבינות רוח ליצירת אנרגיה חשמלית, אתם יכולים לחסוך בצורה משמעותית את עלויות התחזוקה של הטורבינה לטווח הארוך. היום חומרי הגלם המשמשים לציפוי עומדים בתקנות איכות סביבה מחמירות ביותר והם נחשבים לידידותיים לסביבה. החומר הופך להיות חלק מהלהבים ולכן הוא לא מתפרק לאוויר ואינו יוצר זיהום או הוספת חומרים כימיים לסביבה.

איך מתבצעת מלאכת הציפוי לטורבינות?

שיטת ציפוי וידיה יכולה להתבצע באתר שלכם ללא צורך בשינוע המתקן שלכם למרכז תפעולי. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מגיעים עם כל הציוד והמכשור המתקדם ביותר לטיפול בטורבינות ומבצעים את מלאכת הציפוי באמצעות מכשירי התזה מתקדמים. השיטה שלנו נחשבת למתקדמת ביותר ומאות חברות ומפעלי תעשייה כבר משתמשים בה לצרכים שלהם. אם אתם רוצים לשפר את העמידות של להבי הטורבינות שלכם, אנחנו יכולים לספק לכם פתרונות איכותיים בשילוב של עיבוד שבבי על מנת לסתום סדקים ושברים בלהבי הטורבינות והכל בתהליך מהיר, מדויק ומותאם אישית לצרכים שלכם.

ציפוי וידיה איכותי לטורבינות

לקבלת פרטים נוספים על תהליך ציפוי וידיה ללהבי טורבינות, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו להכיר את שיא הטכנולוגיה של תיקון ותחזוקת טורבינות. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מציעים לכם מחיר הוגן ומשתלם במיוחד עם אפשרות לבחור את גודל הפרויקט שלכם על פי תקציב מוגדר מראש. הצוות שלנו זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לתת לכם הצעת מחיר המותאמת במדויק לטורבינות שלכם.