ציפוי ברונזה

צריכים להוסיף ציפוי לאלמנט ממתכת? הגעתם למקום הנכון!

ברונזה או ארד הוא חומר גלם העשוי משילוב של נחושת ובדיל, כאשר היום יש שימוש בברונזה עם תוספות של חומרים אחרים כמו אלומיניום וצורן. הברונזה משמשת כבר אלפי שנים לייצור של אלמנטים שונים כגון פסלים ויצירות אמנות. בכדי לשמור על אלמנט העשוי ממתכת בצורה יעילה, מומלץ להוסיף לו ציפוי למתכת. ציפוי ברונזה נחשב לאחד הציפויים הטובים ביותר למתכת. הציפוי שומר על האלמנט ממתכת בפני שחיקה, סדקים וקורוזיה. הברונזה מגיעה נוזלית ומאוד נוחה ליישום ולכן ניתן לבצע את מלאכת הציפוי על כמעט כל אלמנט בצורה יעילה ומדויקת.

ברונזה למיגון ואסתטיקה של אלמנטים

היום אפשר למצוא חומרי ברונזה נוזליים על בסיס מים הנוחים מאוד ליישום. הם אינם מדיפים ריח ומספקים תוצאה מעולה גם מבחינה אסתטית. מלבד יישום חומר הברונזה על גבי מתכות, ניתן ליישם את ציפוי הברונזה גם על גבי אלמנטים ומשטחים העשויים מזכוכית, קרמיקה ופלסטיק. חומרי הציפוי צריכים לעמוד בתקנים מחמירים מאוד הנוגעים לגבי רעילות החומר, ריכוז החומרים והגמישות שלו. חומר הברונזה המיועד לציפוי עובר בדיקות איכות קפדניות הבודקות בין היתר נקודת היתוך על מנת שיהיה ניתן להשתמש בחומר הציפוי גם במכונות הפועלות בסביבה חמה מאוד כמו בתעשיות ייצור המזון ותעשיות החשמל.

חומר איכות ידידותי לסביבה

אחד הנושאים עליהם שמים דגש בייצור של חומר ציפוי ברונזה הוא נושא איכות הסביבה. חומרי ציפוי העומדים בסטנדרטים גבוהים של ייצור, יכולים לספק לכם מענה לציפוי מגוון סוגים של אלמנטים ממתכת וחומרי גלם נוספים. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ עובדים במקביל מול התקינה של מכון התקנים הישראלי על מנת לספק מענה איכותי ללא פגיעה באיכות הסביבה. הצוות שלנו מבצע בקרת איכות ברמה גבוהה מאוד על מנת לוודא שאתם מקבלים את עבודות הציפוי הטובות ביותר לתעשייה שלכם.

ציפוי ברונזה לאלמנטים שונים בתעשייה

לקבלת הצעת מחיר לשירותים מקצועיים לציפוי ברונזה, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לספק לכם הצעת מחיר משתלמת המותאמת במדויק לצרכים שלכם. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ פועלים בתחום היישום של חומרי ציפוי לתעשייה כבר למעלה מ-60 שנה ברציפות ויכולים לספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום.