ציפוי אלומניום

זקוקים לציפוי חלקים ומערכות תעשייתיות? יש לנו פתרון בשבילכם!

מכשירים תעשייתיים חשופים לשחיקה ולשברים בעיקר כשאר מדובר על פעולות עבודה אינטנסיביות. ציפוי אלומניום יכול לפתור את הבעיה במרבית החלקים והמכונות בתעשייה. הציפוי מטרתו לתקן סדקים ולהחזיר את תבנית החומר למבנה המקורי שלו. מרססים את הציפוי על החלק או המכונה ומבצעים עיבוד שבבי עם מכונות CNC ייחודיות על מנת להחזיר את החלק או המכונה למבנה המקורי שלה. התהליך מתבצע בדיוק רב ודורש תכנון קפדני על מנת להגיע לתוצאה הנדרשת. העיבוד השבבי מתאים גם לחלקים קטנים במיוחד ומאפשר תיקון יעיל במהירות האפשרית וחזרה לתפקוד מלא של המכונות התעשייתיות במפעל שלכם.

ציפויים למנועים חשמליים ולמכונות תעשייתיות

מערכות תעשייתיות המופיעות בהן סדקים ושברים, יכולים להשפיע על מערכות נוספות במפעל שלכם ובסופו של דבר לפגיעה בפיתוח ובייצור של מוצרים וחלקים. נזקים קטנים המופיעים במכונות במפעל, יכולים להחמיר עם המשך העבודה ולהביא לתקלות חמורות בחלקים הנמצאים בתוך המכונות. על מנת לשמור על הציוד שלכם תקין לאורך זמן, חשוב לבצע תחזוקה שוטפת הכוללת טיפול בחלקים פגועים בשיטת ההתזה הקרה או החמה עם חיבור של חומרים תחליפיים כמו אלומיניום, נחושת, אבץ וברוזנה. הציפויים בהתזה יעילים במיוחד לטיפול בצירים שחוקים וחלקים של מכונות אשר התגלו בהם שברים או סדקים.

תיקון מקצועי של שברים בגופי יציקה

שיטת הציפוי בהתזה של חומרי גלם חזקים ועמידים, מאפשר להחזיר כל חלק במכונה למצבו המקורי, גם כאשר מדובר על חלקים מורכבים וחלקים קטנים. בנוסף לכך, ציפוי החומר משמר את החלקים הנמצאים במכונה ומספק הגנה מירבית לטווח הארוך מפני קורוזיה ושחיקה אשר נחשבים לסיבות העיקריות לתקלות במכונות תעשייתיות. הטיפול מתבצע במקום או במפעל ייעודי ואתם מקבלים את החלק חזרה תקין ושלם להחזרת המכונות שלכם לתפקוד מלא. ההתזה של חומרי גלם משפרת את מניעת השברים בגופי יציקה והיא אינה גורמת לעיוותים בחלק התקול.

ציפוי אלומניום מחברה מובילה בתחום

להזמנת שירות מקצועי לציפוי אלומניום של חלקים במכונות תעשייתיות, פנו עכשיו לחברת מטלוק ישראל בע”מ וקבעו יום ושעה לביקור של צוות החברה במפעל שלכם. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-6 עשורים ברציפות והיא מביאה אליכם את שיא הטכנולוגיה לתיקון מערכות תעשייתיות.