ציפוי אבץ לצינורות

איך מונעים חלודה במערכת צינורות מתכת?

צינורות העשויים מברזל צריכים הגנה כנגד קורוזיה, הן מבחינה אסתטית במידה והם מוצבים בשטח פתוח והן מבחינה מכנית טכנית. הדרך הנפוצה ביותר למניעת קורוזיה על גבי מערכת צנרת, היא שימוש בציפוי אבץ לצינורות. סוגים שונים של מתכות ברזיליות נוטות לקבל קורוזיה גם במקומות בהם אין סביבה מימית או רטובה. תהליך הציפוי מתבצע במספר שלבים, כאשר בשלב הראשון בודקים את מצב מערכת הצנרת ומנסים לזהות סדקים ושחיקה. בשלב השני חושפים את הצנרת ככל הניתן על מנת שיהיה אפשר לבצע את מלאכת הציפוי. במידה והצנרת ניתנת לפירוק, יתכן ויישום ציפוי האבץ יתבצע במפעל ייעודי ולאו דווקא במקום בו מותקן הצינור.

על אילו מתכות מיישמים אבץ?

חומר האבץ יכול לשמש ליישום עם שכבה דקה על גבי מגוון רחב של מתכות. ניתן ליישם אותו על מתכות שונות כגון נחושת, פלדה, פליז או ברונזה. אם רוצים להשתמש בו כאלמנט אסתטי, הוא יכול גם להתאים לציפוי חלקי אלומיניום. ניתן לראות את השימוש בחומר האבץ בתעשיות שונות כגון תעשיית התעופה ותעשיית הרכבים בחלקים פנימיים של הרכב. מלבד השימוש באבץ לציפוי של מערכות צנרת, ניתן ליישם אותו גם על גבי גשרים, פסלים ומבנים עם חיפויי מתכת. למעשה זהו פתרון רב שימושי המתאים לתחזוקה אלמנטים וצינורות בתחומי תעשייה שונים ומגוונים.

מה המחיר של ציפוי אבץ?

המחיר לשירותי ציפוי אבץ לצינורות תלוי במידה רבה בעובי ואורך הצינורות. ישנם פרמטרים נוספים היכולים להשפיע על המחיר הכללי כמו הנגישות שיש למערכת הצנרת ומצב הצנרת באופן כללי. כפי שציינו, ציפוי האבץ יכול גם לטפל בסדקים בצנרת וזהו למעשה פתרון יעיל גם לצורכי תחזוקה שוטפת לצינורות שלכם. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מתמחים בתחום ציפוי המתכות ויכולים לספק לכם פתרון מותאם אישית לציפוי וטיפול בסדקים בכל סוגי הצנרת.

חברה מקצועית לציפוי אבץ לצינורות

רוצים לדעת עוד על התהליך לציפוי אבץ לצינורות? מעוניינים לקבל הצעת מחיר לציפוי הצנרת שלכם? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולהצטרף למאות הלקוחות שלנו מכל רחבי הארץ. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מציעים לכם את השירות הטוב ביותר לתחזוקה של צינורות עם חומרי הציפוי הטובים ביותר הקיימים היום בשוק.