ציפויים

מחפשים חברה מקצועית לציפויים תעשייתיים? חברת מטלוק ישראל בע”מ היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום הציפוי התעשייתי והיא מספקת שירות למאות לקוחות בכל רחבי הארץ. עם צוות מיומן ומנוסה, אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מביאים לכם את שיטות הציפוי לרמה הגבוהה ביותר על מנת לשמור על הציוד במפעל שלכם לטווח הארוך.

אילו סוגי ציפוי קיימים למוצרים תעשייתיים?

בין סוגי הציפוי הניתן לבצע היום למכונות וחלקים תעשייתיים אפשר למצוא את ציפויי הנחושת, ציפויי הפלדה וציפויי אלומיניום. ציפוי נחושת איכותי הוא קריטי מכיוון שהנחושת יכולה להגיע למצב חמצון בכל מיני דרגות ולשנות את הצבע שלה. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מספקים לכם ציפוי נחושת המיובא מהחברות הגדולות ביותר בתחום שיבצע את חידוש הנחושת בצורה אופטימלית.

ציפוי פנימי לצינורות מכל הסוגים!

אחד מסוגי הציפוי החשובים ביותר לתעשייה הוא ציפוי הפלדה. ציפוי פלדה הוא הכרחי לצינורות המעבירים נוזלים כולל מים לשתיה. על מנת למנוע קורוזיה בתוך הצינורות, ניתן לבצע פעולת ציפוי פלדה פנימית באמצעות סוגים שונים של מלט. הציפוי מאפשר שמירה על הצינורות מפני בלאי ומעבר טוב יותר של הנוזלים.

ציפוי איכותי ביותר למניעת הולכת חשמל!

ציפוי נוסף הרלוונטי לחלקים תעשייתיים הוא ציפוי המתכת. על מנת למנוע הולכת חשמל בחלקים מסויימים במכונות ובמכשירים תעשייתים, ניתן להוסיף ציפוי מתכת באיכות גבוהה שימנע את הולכת החשמל וישמור על החלקים והמכונות מפני בלאי שחיקה מהיר. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מציעים לכם ציפוי מתכת ברמה גבוהה לכל סוג מכונה או חלק תעשייתי במפעל שלכם.

מה המחיר לציפוי לאלומיניום, פלדה ונחושת?

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד לציפוי חלקים ומכונות במפעל התעשייתי שלכם, מומלץ לכם לפנות אלינו כבר עכשיו דרך האתר ולקבל הצעת מחיר התואמת לדרישות שלכם. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ נספק לכם את כל סוגי עבודות הציפוי כולל ציפוי אלומיניום, ציפויי פלדה וציפויי נחושת. הצוות המקצועי שלנו הוא בעל ניסיון רב בציפוי אלומיניום, נחושת ופלדה והוא ידאג לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר.

הזמנת שירות ציפויים דרך חברת מטלוק ישראל בע”מ

רוצים להזמין שירות לציפויים כבר עכשיו? התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו נשמח לקבוע פגישה במפעל שלכם עם צוות אנשי המקצוע שלנו. ברגע שבחרתם בצוות המקצועי של חברת מטלוק ישראל בע”מ, תהיו סמוכים ובטוחים שבחרתם בטובים ביותר!