ממסרות

גיליתם תקלות בממסרה? זקוקים לאנשי מקצוע מיומנים?

תיקון של ממסרות מתבצע לכל סוגי הממסרה כמו ממסרה ישרה, ממסרה פלנטרית, ממסרה חלזונית וממסרה הבנויה עם מפחית מהירות. תפעול תקלות בממסרה יכול להתבצע באמצעות החלפה של שמנים תעשייתיים והחלפת חלקים כמו מיסבים, טבעות מרווח, אטמים ופקקים. על מנת לשמור על הממסרה במפעל שלכם תקינה, חשוב שיהיה לכם ספק קבוע לתפעול כל התקלות המופיעות במהלך העבודה עם הממסרה. גם הממסרה הטובה ביותר יכולה להישחק, בעיקר כאשר מדובר עם עבודה אינטנסיבית של מכונות תעשייתיות. ממסרה תקנית צריכה להיות מצויידת בבית מיסבים תקין ולעיתים מופרד על מנת לאפשר עמידה בעומסים משתנים. תפעול נכון של הממסרה במפעל שלכם, תאפשר לכם לבצע פעולות ייצור ופיתוח מתקדמות ללא עיכובים מיותרים.

תיקון ושיפוץ ממסרות לתעשייה

ממסרה איכותית יכולה להחזיק לשנים רבות כאשר מטפלים בה באופן שוטף. במקרים בהם הממסרה אינה פועלת והשחיקה של הרכיבים שלה היא רבה, ניתן לבצע שיפוץ של הממסרה ולחסוך בעלות קנייה של ממסרה חדשה. שיפוץ הממסרה יכול להתבצע במפעל שלכם או במפעל ייחודי לתיקון ממסרות הממוקם בצפון הארץ. צוות מקצועי לתפעול תקלות במכונות תעשייתיות יגיע אליכם לבדיקת הממסרה ויפרק את החלקים השחוקים על מנת לתקן אותם בהקדם האפשרי. התיקון יכול להתבצע באמצעות התזה של חומרי גלם על הממסרה וחיתוך החומר באמצעות עיבוד שבבי, מה שיותר למעשה ממסרה תקינה במבנה המקורי שלי, ללא סדקים ושברים.

חיזוק בית מיסבים ותיקון חלקי חילוף

ממסרה תקינה יכולה לתפעל מכשיר מכני תעשייתי בצורה יעילה ביותר, כאשר היא מספקת מומנט לציוד הממונע. המומנט של הממסרה הוא קריטי למכשירים אשר משלבים מנועים קטנים המספקים כוח אך אינם יכולים לספק את המומנט הנכון. הממסרה בנוסף לכך, תתאים למכונה ולמנוע את כיוון הסיבוב. כאשר ממסרה אינה תקינה, יש לתקן או לשפץ אותה בהתאם למצב המכני שלה. חיזוק בית המיסבים של הממסרה יכול להתבצע כחלק מתחזוקה שוטפת לשמירה על הממסרה תקינה לאורך זמן או כחלק מתהליך תיקון הממסרה במקרה של תקלה.

פנייה לחברה מקצועית לטיפול בממסרות

לטיפול ותיקון של ממסרות במפעל שלכם, צרו קשר עכשיו עם חברת מטלוק ישראל בע”מ ותוכלו להצטרף לשירות תחזוקה ותפעול תקלות מקצועי לכל סוגי המכונות התעשייתיות הקיימות במפעל שלכם.