מה זה ציפוי אבץ

כששואלים מה זה ציפוי אבץ בעצם מתכוונים לסוג של ציפוי אלקטרוני. זהו תהליך של מריחת שכבה דקה על פריטי מתכת. ציפוי אבץ משמש למניעת קורוזיה וקישוט. ציפוי האבץ אינו משנה את התכונות הפיזיקליות של המתכת, אך הוא מגן עליה מפני קורוזיה ובלאי. תהליך הגלוון מגן גם מפני קורוזיה, אך הוא גם מחזק את המתכת בכך שהוא עמיד יותר בפני סדקים או שבירה.

כיצד מבוצע תהליך ציפוי עם אבץ ולמה משמש

ציפוי אבץ הוא תהליך של הנחת שכבה דקה של אבץ על פני המתכת. ציפוי אבץ הוא אחד מתהליכי גימור המתכת הוותיקים ביותר, והוא נמצא בשימוש כבר יותר מ-150 שנה. ציפוי אבץ הוא גם אחת הדרכים החסכוניות ביותר הקיימות להגנה על פלדה מפני קורוזיה והגברת עמידותה בפני בלאי. ניתן להשתמש בציפוי אבץ למטרות דקורטיביות על ידי יצירת גימור מבריק על חפצי נחושת, פליז או ברונזה לוחות אבץ משמשים גם ליצירת ציפוי מגן למבני פלדה כגון גשרים או מבניםשימוש נוסף בפלטות אבץ הוא כציפוי אנטי קורוזיבי על חלקי אלומיניום כמו שלדות מטוסים או חלקי מנוע במכוניות ומשאיות.

היתרונות בפלדה מצופה אבץ

פלדה מצופה באבץ היא סוג של פלדה שהוחל עליה ציפוי אבץ. זוהי דרך זולה וקלה להגן על הפלדה מפני קורוזיה. ציפוי האבץ מונע מהפלדה להחליד, וגם מגן עליה ממי מלח וסביבות קורוזיביות אחרות. ניתן להשתמש בסוג זה של פלדה ביישומים רבים ושונים, כולל: גשרים, מבנים, מיכלי מים ומרכבי מכוניות. ציפוי האבץ לא רק מספק הגנה מפני קורוזיה אלא גם מגדיל את אורך החיים של המתכת על ידי מניעת חלודה והחלשה של המתכת.

ביצוע ציפויים עמידים ולכל צורך

אנו בעלי ניסיון רב בביצוע ציפויים על גבי מתכות ומבצעים את כל עבודותינו תוך מקצועיות רבה ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. אנו נדאג לבדוק את החלקים להם נדרש הציפוי ולהתאים להם את סוג הציפוי הנכון ביותר. אז אם שאלתם מה זה ציפוי אבץ עמיד ולא ידעתם היכן ניתן לבצע ציפוי כזה אז כעת אתם מוזמנים לבחור בנו לביצוע ציפויי אבץ שישרתו אתכם לאורך שנים. אז מלאו פרטים כאן לקבלת הצעות מחיר