מה זה עיבוד שבבי

רוצים לדעת איך העיבוד השבבי עובד? מעוניינים לשלב את זה במפעל שלכם?

טכניקות של ייצור תעשייתי כולל גם את העיבוד השבבי המתבצע באמצעות מכונות מדוייקות ביותר להסרת שכבות של חומר מחומר גלם אחר, על מנת ליצור מוצר או חלק מסויים לשימוש במכונות תעשייתיות. אם אתם רוצים לדעת מה זה עיבוד שבבי, חשוב שתכירו את 2 הדרכים העיקריות להשתמש בעיבוד השבבי. העיבוד השבבי יכול לשמש ליצירת מוצרים מכניים להתקנה במכונות תעשייתיות שונות כגון דודי קיטור, טורבינות ומשאבות. הדרך הנוספת לשימוש בעיבוד השבבי היא פעולת התיקון של חלקי מכונות. חלקי מכונה אשר התגלו בה סדקים או שברים, במקרים רבים ניתן לתקן אותה ואף לחזק אותה עם חומרי גלם מתכתיים איכותיים ויציבים כמו אלומיניום. תהליך התיקון מתבצע על ידי התזה של חומר הגלם על החלק הפגום וביצוע של העיבוד השבבי על החומר הנותר על החלק על מנת להביא אותו למבנה המקורי שלו ללא סדקים או שברים.

עיבוד שבבי מקצועי לתיקון מכונות

עיבוד שבבי מקצועי מתבצע על ידי מכונות מתקדמות להתזה עם חומרי גלם שונים כגון אבץ, נחושת, ברונזה וכאמור אלומיניום. העיבוד השבבי במקרה זה יכול לסייע בתיקון של צירים שחוקים וממסרות בלויות ולהביא לתיקונם בתהליך קצר ומהיר ביותר המתבצע באמצעות התזה קרה וחמה של חומר הגלם. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של קשת ולהבה חשמלית, ניתן לבצע את הבנייה המדוייקת ביותר של החלק הפגום ולהביא אותו לתקינות מלאה לעבודה במכונות תעשייתיות. בנוסף לכך, חומר הגלם המותז על החלק השחוק או הסדוק, מייצר הגנה מפני שחיקה בעתיד ומפני קורוזיה.

יצירת חלקי חילוף למכונות תעשייתיות

התפקוד העיקרי של המכונות לעיבוד השבבי הוא יצירה של מוצרים וחלקים מחומרי גלם שונים כמו אלומיניום, נירוסטה ופליז. את המוצרים ניתן לראות בשימוש של מגוון תעשיות כמו תעשיית התעופה, תעשיות המזון, תעשיית התרופות והתעשיות הכימיות. אם אתם זקוקים לחלקי חילוף מסויימים במבנה ובמידות ייחודיות, מכונות העיבוד השבבי במקרה זה יספקו לכם מענה מהיר ויעיל ליצירת חלקי החילוף הנדרשים לכם.

מה זה עיבוד שבבי ואיך הוא משמש למפעלים?

למידע נוסף על מה זה עיבוד שבבי ואיך הוא יכול לסייע למפעל שלכם, צרו קשר עם חברת מטלוק ישראל בע”מ דרך מספר הטלפון המופיע באתר וצוות החברה ישמח לספק לכם את כל המידע והפרטים הנוגעים למכונות התעשייתיות שלכם.