התזת אלומניום

רוצים לשמור על המכונות במפעל? מחפשים שירות התזת אלומיניום?

מכונות תעשייתיות הפועלות באופן אינטנסיבי לאורך כל יום העבודה ואף בשעות הלילה, זקוקות לתחזוקה שוטפת ותחזוקה מונעת. תחזוקה שוטפת כוללת בין היתר שימוש בציפויים שונים בכדי למנוע פגיעה בתהליך הייצור. אם גיליתם שברים, סדקים או שחיקה בצירים של מכונות במפעל שלכם, כדאי לכם להכיר את שיטת התזת אלומניום הנחשבת ליעילה במיוחד. ציפוי האלומיניום מיושם על ידי ריסוס ובשילוב עם עיבוד שבבי, ניתן להחזיר כמעט כל חלק במכונה תעשייתית לשלמותה.

חיסכון משמעותי לעומת החלפת מכונה

מכונות תעשייתיות כבדות ויקרות דורשות השקעה כספית גדולה. אם אתם מחפשים פתרון יעיל לטווח ארוך לתיקון המכונות שלכם, השימוש בציפויים בהתזה הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. למרבית חלקי המכונות התעשייתיות ניתן למצוא פתרונות תיקון באמצעות יישום של חומר אלומיניום. האלומיניום נחשב לחומר גלם עמיד וחזק במיוחד והוא אינו נשחק מחום גבוה או קור. לכן השימוש בציפוי האלומיניום הוא יעיל לכל סוגי המכונות התעשייתיות. באמצעות הציפוי ניתן לתקן סדקים קטנים ולהחזיר את החלק השחוק לצורתו המקורית.

איך תהליך הציפוי למכונה מתבצע?

התזת אלומניום מתבצעת בשילוב עם מכונות CNC מתקדמות. מכונות ה- CNC יוצרות את מבנה החלק החסר או השבור על פי תבנית מוגדרת. החלק החסר מותקן באזור הסדק או שבר במכונה ועליו מבצעים את הריסוס של חומר האלומיניום. ההתזה יכולה להיות בשיטת ההתזה החמה או הקרה בהתאם לצורך. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מתמחים בביצוע ציפויים לתיקון מכונות תעשייתיות שחוקות או שבורות ומשתמשים בחומרי הגלם המתאימים ביותר לתחזוקה. אנחנו יכולים לטפל בכל סוגי הצירים וחלקי המכונות שעברו שחיקה או נשברו. גם אם נראה לכם שאי אפשר לתקן את המכונה שלכם במפעל, אנחנו נבדוק זאת ואולי נצליח להוכיח לכם שזה אפשרי בהחלט.

שירותי התזת אלומניום ברמה גבוהה

לקבלת פרטים נוספים לגבי שירותי התזת אלומניום למכונות תעשייתיות, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי לתיקון ותחזוקת המכונות שלכם במפעל. אנחנו פועלים בתחום כבר למעלה מ-6 עשורים ברציפות ומכירים את כל סוגי המכונות התעשייתיות הנפוצות בארץ.