התזה בפלזמה

איך משפרים מכונות ואלמנטים מתכתיים?

מכונות ואלמנטים מתכתיים בתעשיות השונים נוטים לצבור קורוזיה, שחיקה או מאבדים את הבידוד שלהם. באמצעות התזה בפלזמה ניתן להחזיר לתפקוד מגוון גדול של חלקים ומכונות תעשייתיות בדרך מהירה ויעילה במיוחד. ההתזה מתבצע באמצעות חומרי גלם שונים כגון אבץ, אלומיניום או ברוזה כאשר חומר הגלם מגיע במצב צבירה פלזמה. זהו מצב צבירה שונה מנוזל, מוצק או גז והוא יעיל יותר עבור ציפוי של אלמנטים העשויים מחומרי מתכת מסוגים שונים. השימוש במצב צבירה פלזמה מאפשר גם לבצע את העבודה בדייקנות ולספק לכם תוצאה איכותית אשר תשמש אתכם לשנים הבאות.

היתרונות של השימוש בציפוי פלזמה

לשימוש במצב צבירה פלזמה של חומרי ציפוי למתכות יש יתרונות רבים. כל חלק או אלמנט ממתכת ניתן לצפות ביעילות ובמהירות גבוהה, כאשר צריכת האנרגיה והשימוש בחומר הגלם לציפוי הם נמוכים יחסית. איכות הציפוי בשיטת הפלזמה נחשבת כיום למתקדמת ביותר וניתן לבצע אותה גם בשיטה הקרה על מנת למנוע פגיעה בחלקים אחרים הסמוכים לחלק הנדרש לציפוי. העבודה יכולה להתבצע בתהליך מונע תקלות של אלמנטים תעשייתיים כמו מנוע של משאיות ומתקנים לייצור מוצרים בתעשיית המזון.

פתרונות יעילים לשיפור אלמנטים ממתכת

התזה בפלזמה היא תהליך יעיל וגמיש מאוד המאפשר לכם לקבל פתרון מותאם אישית. שיטה זו יכולה לשמש גם לציפוי מגוון רחב של מתכות בחומרים שונים. התהליך הוא מדויק מאוד יחסית לשיטות הציפוי למתכות הקיימות כיום בשוק והוא מאפשר גם ליצור צורות מורכבות על מתכות. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מציעים לכם שירות מקצועי ליישום ציפויים איכותיים על מכונות, חלקים ואלמנטים ממתכת. אנחנו פועלים עשרות שנים ומספקים שירות למאות בתי עסק, חברות ומפעלים תעשייתיים באזורים נרחבים בארץ. נהוג לחשוב כי שירותי ציפוי חומרים באמצעות פלזמה היא יקרה, אך למעשה דרכנו השירות ניתן במחיר הוגן ומשתלם מכיוון שאנחנו מייבאים באופן ישיר את חומרי הגלם הנדרשים להתזה.

חברה מובילה בתחום ההתזה בפלזמה

רוצים לדעת עוד על שירותי התזה בפלזמה? מחפשים פתרון יעיל לשיפור ותחזוקה של המכונות שלכם? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולהצטרף למאות הלקוחות שלנו שכבר בחרו לשפר מכונות וחלקים תעשייתיים באמצעות שיטת הפלזמה. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ זמינים עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר ונשמח לתאם איתכם פגישה כבר בימים הקרובים.