הגנה טרמית

מתי צריך לבודד אלמנטים עם מיגון תרמי?

הגנה טרמית על גבי אלמנטים ממתכת יכולה להתבצע באמצעות חומרי גלם לציפוי מתכות. חומר הגלם מיושם על גבי אלמנט מסוים והוא מספק הגנה יעילה מפני חום, קור, קורוזיה ושחיקה. ניתן ליישם את חומרי הגלם הללו כצעד מונע כחלק מתחזוקה שוטפת או כאשר יש בעיה במכונה תעשייתית או במערכת צינורות. השיטה המתקדמת ביותר היום לביצוע ציפויים תרמיים על גבי אלמנטים ממתכות, היא שיטת ההתזה בפלזמה. שיטה זו מתאימה לחומרי מתכת קשים וחומרים קרמיים. ניתן להשתמש בשיטה הזו גם כאשר ציפויי כרום אינם מתאימים או נכשלים לאחר יישום.

מה זה התזה באמצעות פלזמה?

פלזמה היא מצב צבירה של חומר גלם. חומר גלם במצב פלזמה מכיל חלקיקים טעונים חשמלית חופשיים וניתן להתיז אותו על גבי אלמנטים שונים. זוהי שיטה יעילה מאוד לציפוי של חומרים מתכתיים וניתן לעשות זאת בשיטות התזה שונות. חומר הציפוי הנפוץ ביותר למתכות הוא חומר האבץ. חומר האבץ מגן בצורה יעילה מפני שחיקה וקורוזיה ויכול גם לספק מראה אסתטי טוב יותר לאלמנט הנדרש לציפוי. בדרך זו ניתן גם לשמור על תכונות חשמליות של האלמנט מבלי לפגוע בהן ולשפר את העמידות שלו לאורך זמן.

בדיקות מקדימות לפני ביצוע המיגון

לפני שמתחילים ליישם חומרי גלם להגנה טרמית, בין אם זה בצורת חומר במצב פלזמה או נוזל, יש לבצע בדיקה מקיפה של האלמנט. הבדיקה המקדימה מסייעת לזהות פגמים בחלק או באובייקט ולהתאים את הטיפול הנכון לשיפור התפקוד המכני שלו. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מספקים שירותי מיגון וציפוי לחומרי גלם שונים כגון מתכות וחומרים קרמיים ויכולים לסייע לכם בשיפור אלמנטים שונים במפעל שלכם. הצוות שלנו מוביל מאות פרויקטים בכל שנה למיגון וציפוי צנרת וחלקי מכונות תעשייתיות. אנחנו משתמשים בחומרי גלם לציפוי ומיגון העומדים בתקנות מחמירות במיוחד ויכולים לספק לכם עבודה בסטנדרט גבוה שתשרת אתכם לשנים רבות קדימה.

הגנה טרמית לאלמנטים ממתכת

לקבלת הצעת מחיר ליישום של הגנה טרמית לאלמנטים ממתכת ואלמנטים קרמיים, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. אנחנו בחברת מטלוק ישראל בע”מ מייבאים את חומרי הגלם באופן עצמאי ולכן יכולים להציע לכם את המחיר הטוב ביותר לביצוע העבודה הנדרשת לכם.