דודי קיטור

משתמשים בדודים של קיטור במפעל שלכם? זקוקים לתחזוקה שוטפת?

הקיטור משמש למגוון מכונות תעשייתיות כגון מנועי קיטור, טורבינות קיטור ומכונות סטריליזציה בתעשיות המזון והרפואה. אם אתם מנהלים מפעל המחזיק דודי קיטור, חשוב שיהיה לכם ספק קבוע לתפעול כל התקלות הנוגעות למכונות הקיטור שלכם. תיקון של דודי הקיטור מתבצע באמצעות ציוד מתקדם וחומרי גלם ייחודיים המשמשים לשמירה על חלקי הקיטור לעבודה היום יומית של המכונה. הדוודים המוחזקים במפעלי התעשייה, צריכים גם לעמוד בתקנות מחמירת ביותר ובבדיקות שנתיות של משרד העבודה. בנוסף לכך, יש צורך בביצוע של ניקוי כימי בכל הדוודים על מנת למנוע שחיקה של הדוד ופעולה אופטימלית בתהליך העבודה במפעל.

טיפול ותחזוקה בדוד קיטור תעשייתי

תיקון ושירות לדוד קיטור כולל בין היתר גם בניית חסינות אש עבור הרכיבים של הקיטור והתקנה של מחליפי חום תקולים. הטיפול בדוד הקיטור הממוקם במפעל שלכם, יכול להתבצע על בסיס שנתי לצורך תחזוקה שוטפת ובדיקות שנתיות או כמנוי חודשי לתפעול תקלות המתרחשות בזמן אמת. מפעלים הפועלים עם דודי הקיטור 24/7 זקוקים לטיפול מיידי בתפעול תקלות ללא עיכובים מיותרים. תפעול תקלות בדודי הקיטור בכל שעות היממה, הוא היעיל ביותר עבור המפעל שלכם ויכול לסייע לכם לשמור על תפקוד מלא של המכונות במפעל לאורך זמן ושמירה עליהם מפני שחיקה.ד

ניקוי משקעי קורוזיה ואבנית בקיטור

דוד אשר נצברים בו קורוזיה ואבנית יכול לגרום להוצאה גדולה יותר בהוצאות האנרגיה של המפעל שלכם. יחידת החימום של הקיטור צריכה לעבוד בצורה יעילה וחסכונית, כאשר צינורות הקיטור צריכים להיות נקיים מאבנית וקורוזיה היכולות להתפתח עקב בלאי או שימוש אינטנסיבי בדוד הקיטור. הדרך הטובה ביותר לייעל את העבודה של הדוד במפעל שלכם, היא באמצעות שמירה על צנרת נקייה מאבנית. תהליכי ניקוי מתקדמים וחדישים, מאפשרים ניקוי מהיר ללא צורך בהפסקת העבודה התעשייתית שלכם לאורך זמן ממושך. הניקוי מתבצע באמצעות חומרים כימיים מיוחדים עם ציוד מתקדם המיועד במיוחד לתפעול תקלות בדודי הקיטור בכל גודל ומבנה.

תחזוקה שוטפת של דודי קיטור עם חברה מקצועית

להזמנת שירות טיפול ותחזוקה שוטפת בדודי קיטור, צרו קשר עם חברת מטלוק ישראל בע”מ וקבעו ביקור של צוות החברה כבר לימים הקרובים. החברה מציעה לכם שירות מקצועי לטיפול בכל התקלות בדודי הקיטור במפעל שלכם עם צוות מיומן ומנוסה מהטובים ביותר בארץ.